ekoprąd


O nas

Firma Ekoprąd Sp. z o.o. jako dostawca elementów systemów fotowoltaicznych w Polsce rozpoczęła swoją działalność wraz z zaistnieniem realnej szansy powstania rynku tych systemów w naszym kraju. Przenosząc wieloletnie doświadczenie z rynku włoskiego i niemieckiego naszym celem jest stworzenie hurtowni oferującej nowoczesne rozwiązania z zakresu fotowoltaiki oraz biura projektowego wykonującego kompleksowe projekty dla instalacji fotowoltaicznych o dowolnej mocy. 

Stawiamy wysokie wymagania oferowanym przez nas produktom. Chcemy by oprócz korzystnej ceny, szybkiego czasu realizacji zamówienia towary cechowała wysoka jakość wykonania. Oferujemy szeroką gamę produktów z branży fotowoltaicznej powszechnie znanych i cenionych producentów. Posiadamy status autoryzowanego dystrybutura niemieckiego producenta modułów fotowoltaicznych, firmy aleo solar GmbH.  Zapewnia to naszym partnerom bezpieczeństwo w zakresie dostaw i obsługi gwarancyjnej oraz towar wykonany od samego początku do końca w jednej fabryce w Prenzlau (50km od Szczecina).

Jako pierwsi w Polsce przyłączyliśmy mikroinstalacje fotowoltaiczne. Świadczymy pełne wsparcie w zakresie dokumetacji oraz formalności związanych z przyłaczeniem instalacji do sieci operatora elektroenergetycznego. Zaufały nam rakie firmy jak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. (pierwsza w Polsce instalacja fotowoltaiczna na budynkach kolejowych) oraz kopalnia Bogdanka S.A. (analiza wykorzystania paneli fotowoltaicznych na mostach przesyłowych). W naszym portfoli znajdują się projekty od 2kW do 5MW. Ponad 30 instalacji przez nas prowadzonych otrzymało dofinansowanie w ramach programu Prosument. Dla klientów chcących zainwestować w większą instalację fotowoltaiczną niż 40 kWp składamy wnioski o wydanie warunków przyłączenia od lokalnych OSD.

 

Naszą ofertę podzieliliśmy na kilka podstawowych działów:

  • panele fotowoltaiczne
  • inwertery
  • elementy montażowe
  • akcesoria instalatorskie
  • systemy magazynowania energii
  • stacje ładowania samochodów elektrycznych
  • projekty instalacji fotowoltaicznych
  • wnioski do OSD

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z ofertą, liczymy że zawarte na stronie materiały okażą się pomocne.
Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna jest fachowa obsługa Klientów, dlatego w naszym zespole są ludzie, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy, służą Państwu swoim doradztwem technicznym oraz informacjami na temat oferowanych rozwiązań.

Wybierz silnego partnera.